Res Oeconomica
Tel: 570-200-417, 570-200-491      Email: biuro@resoeconomica.pl     
 • Kredyty Gotówkowe

  Kredyty gotówkowe

 • Kredyty Firmowe

  Kredyty firmowe

 • Faktoring

  Faktoring

 • Leasing

  Leasing

 • O firmie Res Oeconomica

  O nas

 • Kontakt Res Oeconomica

  Skontaktuj się z nami.

Res Oeconomica Sp. z o.o. to zgrany zespół pośredników finansowych, świadczących usługi pośrednictwa finansowego w zakresie uzyskania kredytów hipotecznych, firmowych, gotówkowych, leasingu czy faktoringu.Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego klienta procesie uzyskiwania korzystnego finansowania

, które ma zapewnić wysoką jakość obsługi, a co za tym idzie, profesjonalizm i skuteczność naszych działań.
Zależy nam na dobrej relacji z klientem. Dzięki temu możemy poznać potrzeby naszego klienta, cel finansowania, a na podstawie oceny jego zdolności kredytowej i finansowej, dobieramy odpowiedni produkt finansowy. Podczas naszych spotkań z klientem oprócz doboru odpowiedniego produktu finansowego, przedstawiamy klientowi zasady przyznawania finansowania, jakimi kierują się banki oraz inne instytucje pożyczkowe, dzięki czemu potrafimy przygotować klienta do finansowania i jeszcze lepiej dobrać odpowiedni produkt do jego potrzeb.

Dodatkowym atutem naszego pośrednictwa jest współpraca z większością banków na polskim rynku. Tak szeroki wachlarz instytucji finansowych pozwala nam na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów i dobór odpowiedniego produktu finansowego. Dodatkowo fakt, że w każdym z banków współpracujemy z wykwalifikowaną grupą pracowników, pomaga w skutecznej i szybkiej obsłudze, zachowując jej wysokie standardy.

Ponadto warto nadmienić, że z racji posiadanego kilkuletniego doświadczenia zawodowego, wraz z Urzędem Miasta Olsztyna mamy przyjemność prowadzić warsztaty w zakresie prowadzenia szeroko pojętego biznesu, począwszy od kwestii założenia działalności gospodarczej, po dostępne źródła finansowania w Polsce. Powyższe ma na celu uświadamiać coraz szerszą grupę społeczeństwa, na co zwrócić uwagę przed i w trakcie zakładania działalności gospodarczej bądź spółki.

Podsumowując, zależy nam na relacji opartej na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Tylko taka relacja pomoże nam w zapewnieniu pełnej satysfakcji z wzajemnej współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Kredyty gotówkowe

Dla klientów indywidualnych mamy możliwość uzyskania kredytu gotówkowego (konsumpcyjnego) nawet do 250 tysięcy złotych, które można wykorzystać na dowolnie wybrany przez siebie cel. Mamy możliwość rozłożenia finansowania na dogodny okres dostosowany do aktualnych możliwości, maksymalnie nawet do 144 miesięcy (12 lat). U nas klient uzyska kredyt bez względu na formę zatrudnienia (kodeks pracy - umowa o pracę na czas określony i nieokreślony; kodeks cywilny - umowa zlecenie, umowa o dzieło), a także osoby uzyskujące dochód z tytułu powołania, mianowania w spółce. Uzyskujemy także finansowanie dla rencistów i emerytów,rolników, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz posiadających kontrakty menadżerskie/żeglarskie/wojskowe. Ponadto, poprzez znajomość produktów bankowych mamy możliwość uwzględnienia wielu innych źródeł, które mogą poprawić Państwa zdolność kredytową i tym samym możliwość uzyskania finansowania. Często bywa tak, że dotychczasowe zobowiązania znacznie obciążają domowy budżet i nie pozwalają na uzyskanie nowego finansowania i potrzebnej gotówki. Tu z pomocą przychodzą kredyty konsolidacyjne, które pozwalają na zmniejszenie wysokości miesięcznych rat i odciążenie domowego budżetu, a dodatkowo uzyskanie dodatkowych środków, które wcześniej były nieosiągalne. Dodatkowym atutem współpracy z nami jest szybkość z jaką mogą Państwo uzyskać potrzebne środki - nawet w ciągu jednego dnia - a dzięki temu szybciej realizować zamierzone cele.

Dane kontaktowe
Skontaktuj się z nami
RES OECONOMICA SP. Z O.O.

ul. Barczewskiego 1
10-061 Olsztyn
kom: + 48 570 200 417
kom. + 48 570 200 491
biuro@resoeconomica.pl
Imię: Nazwisko:
Telefon: Email:
Treść: