Res Oeconomica
Tel: 570-200-417, 570-200-491      Email: biuro@resoeconomica.pl     
 • Kredyty Gotówkowe

  Kredyty gotówkowe

 • Kredyty Firmowe

  Kredyty firmowe

 • Faktoring

  Faktoring

 • Leasing

  Leasing

 • O firmie Res Oeconomica

  O nas

 • Kontakt Res Oeconomica

  Skontaktuj się z nami.

Kredyty firmowe

Od doboru odpowiedniego rodzaju finansowania firmowego często zależy odpowiednie działanie danego przedsiębiorstwa i jego rozwój. Dlatego też naszym celem jest wybór odpowiedniego narzędzia finansowego dostosowanego do aktualnych potrzeb i możliwości działalności gospodarczej klienta. Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy zapewniamy, że bazując na zdolności kredytowej i finansowej klienta, wybierzemy najlepszą produkt finansowy. W ramach naszej współpracy każdy klient otrzymuje możliwość skorzystania z oferty kilkunastu banków. Pomoc w wyborze najlepszej oferty jak i załatwienie wszystkich formalności związanych z uzyskaniem finansowania leży po naszej stronie.

kredyt obrotowy odnawialny/ limit w rachunku

Jest to popularna forma kredytowania dla przedsiębiorców. Dzięki niej przedsiębiorca ma możliwość korzystania z gotówki na dowolnie wybrany cel, bez potrzeby rozliczania się z bankiem np. w formie przedkładania faktur. Taka forma finansowania jest zazwyczaj przyznawana na okres 12 miesięcy, po czym po spełnieniu nałożonych przez bank warunków (może to być np. odpowiedni obrót na rachunku) jest przedłużany na okres kolejnych 12 miesięcy. W ramach naszej oferty klient ma możliwość uzyskania takiego finansowania bez żadnych zabezpieczeń majątkowych. W zależności od zdolności finansowej klient może otrzymać nawet do 500 tysięcy złotych.

kredyt obrotowy ratalny/pożyczka gotówkowa

Jest to nic innego jak swoisty kredyt gotówkowy dla firm. Klient otrzymuje gotówkę, którą poprzez system ratalny spłaca w określonym czasie. Zobowiązanie może zostać rozłożone nawet na 12 lat. Tak samo jak w wypadku limitu w rachunku, Klient przeznacza otrzymane środki na dowolny cel, np. zakup towarów, bieżące płatność czy, remont/modernizację lokalu. Dla naszych klientów mamy możliwość uzyskania takiego finansowania również bez zabezpieczeń majątkowych. W zależności od Państwa zdolności finansowej mogą Państwo otrzymać do 550 tysięcy złotych.

Kredyt inwestycyjny

Jest związany z konkretną inwestycją i rozwojem przedsiębiorcy. Tu kredytobiorca musi wykazać, że przeznaczył otrzymane środki na cel wskazany w umowie kredytowej, a bank rozliczy niniejszy cel na podstawie dostarczonych przez klienta faktur we wskazanym czasie. Bank może również podzielić wypłatę kredytu na kilka etapów i w zależności od stopnia postępu prac, uruchamiać kolejne transze kredytu. Tego typu kredyty są przyznawanie przeważnie na okres od 5 do 12 lat, do kwoty 5 mln złotych. Natomiast w przypadku kredytu niezabezpieczonego mamy możliwość udzielenia Państwu finansowania do 550 tysięcy złotych.

Kredyt Inwestycyjny z poręczeniem Banku Gospodarstwa Krajowej

Są to kredyty, w których przedsiębiorca i bank zyskują dodatkowe zabezpieczenie spłaty kredytu, tj. poręczenie Banku Gospodarstwa Krajowego. Banki dzięki temu chętniej i często na wyższą kwotę są w stanie udzielić dla przedsiębiorcy kredytu, ponieważ zyskują gwarancję zwrotu udzielonego kredytu maksymalnie do 80% jego wysokości.

Kredyty na Start

Większość nowo powstałych działalności potrzebuje wsparcia finansowego na samym początku istnienia, a środki z Urzędów Pracy czy dotacji unijnych są często niewystarczające, bądź nieosiągalne. W takich przypadkach wychodzimy na przeciw naszym klientom z pomocą. Posiadamy wachlarz oferty dla tzw. start-upów, czyli firm, które istnieją krócej niż 18 m-cy. Tu również mamy możliwość zaoferowania produktów zabezpieczonych, jak i nie wymagających zabezpieczenia materialnego. W zależności od zabezpieczeń i potrzeb klient może uzyskać nawet do 350 tysięcy złotych.

Dane kontaktowe
Skontaktuj się z nami
RES OECONOMICA SP. Z O.O.

ul. Barczewskiego 1
10-061 Olsztyn
kom: + 48 570 200 417
kom. + 48 570 200 491
biuro@resoeconomica.pl
Imię: Nazwisko:
Telefon: Email:
Treść: