Res Oeconomica
Tel: 570-200-417, 570-200-491      Email: biuro@resoeconomica.pl     
 • Kredyty Gotówkowe

  Kredyty gotówkowe

 • Kredyty Firmowe

  Kredyty firmowe

 • Faktoring

  Faktoring

 • Leasing

  Leasing

 • O firmie Res Oeconomica

  O nas

 • Kontakt Res Oeconomica

  Skontaktuj się z nami.

Kredyty gotówkowe

Dla klientów indywidualnych mamy możliwość uzyskania kredytu gotówkowego (konsumpcyjnego) nawet do 250 tysięcy złotych, które można wykorzystać na dowolnie wybrany przez siebie cel. Mamy możliwość rozłożenia finansowania na dogodny okres dostosowany do aktualnych możliwości, nawet do 144 miesięcy (12 lat).

U nas klient uzyska kredyt bez względu na formę zatrudnienia (kodeks pracy - umowa o pracę na czas określony i nieokreślony; kodeks cywilny - umowa zlecenie, umowa o dzieło), a także osoby uzyskujące dochód z tytułu powołania, mianowania w spółce. Uzyskujemy także finansowanie dla rencistów i emerytów,rolników, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz posiadających kontrakty menadżerskie/żeglarskie/wojskowe. Ponadto, poprzez znajomość produktów bankowych mamy możliwość uwzględnienia wielu innych źródeł, które mogą poprawić Państwa zdolność kredytową i tym samym możliwość uzyskania finansowania.

Często bywa tak, że dotychczasowe zobowiązania znacznie obciążają domowy budżet i nie pozwalają na uzyskanie nowego finansowania i potrzebnej gotówki. Tu z pomocą przychodzą kredyty konsolidacyjne, które pozwalają na zmniejszenie wysokości miesięcznych rat i odciążenie domowego budżetu, a dodatkowo uzyskanie dodatkowych środków, które wcześniej były nieosiągalne. Dodatkowym atutem współpracy z nami jest szybkość z jaką mogą Państwo uzyskać potrzebne środki - nawet w ciągu jednego dnia - a dzięki temu szybciej realizować zamierzone cele.

Dane kontaktowe
Skontaktuj się z nami
RES OECONOMICA SP. Z O.O.

ul. Barczewskiego 1
10-061 Olsztyn
kom: + 48 570 200 417
kom. + 48 570 200 491
biuro@resoeconomica.pl
Imię: Nazwisko:
Telefon: Email:
Treść: