Tel: 570-200-417, 570-200-491      Email: biuro@resoeconomica.pl
Res Oeconomica Sp. z o.o. to zgrany zespół doradców finansowych, świadczących usługi pośrednictwa finansowego dla jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych. Współpracując z największym pośrednikiem finansowym w Polsce, spółka z należytą starannością dobiera odpowiedni produkt finansowy dla bieżących potrzeb Klienta, tj. kredyty firmowe, leasing, faktoring, kredyty gotówkowe i hipoteczne. Ponadto, doradcy finansowi z racji posiadanego doświadczenia zawodowego, świadczą usługi doradcze w zakresie prowadzenia szeroko pojętego biznesu, począwszy od kwestii założenia działalności gospodarczej, po dostępne źródła finansowania w Polsce.Kredyty Gotówkowe
Kredyty Firmowe
Leasing
Faktoring

Szanowni Państwo,
Res Oeconomica to nie tylko spółka zajmująca się stricte pośrednictwem finansowym. Z racji naszego długoletniego doświadczenia wiemy, że przygoda z własnym biznesem zaczyna się od momentu stworzenia planu działania, poprzez założenie działalności gospodarczej, dobór odpowiedniej formy opodatkowania oraz prawidłowo prowadzonej księgowości. Wszystko powyższe składa się na Państwa sukces zawodowy. Bardzo często spotykamy się z Klientami, którzy chcą otworzyć własną działalność, ale nie wiedzą od czego zacząć.

W związku z powyższym, wraz z Urzędem Miasta Olsztyna stworzyliśmy dla Państwa warsztaty pod nazwą "Zostań Przedsiębiorcą", które mają na celu poszerzenie wiedzy z zakresu:
- zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej,
- podstawowych zasad księgowości,
- dostępnych form finansowania działalności w Polsce.
Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

Miło nam poinformować, że nasze kolejne spotkanie odbędzie się dnia 22 listopada 2017 r. o godz. 16:00 w olsztyńskim Ratuszu w sali nr 119.
Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem poniższego formularza.
Serdecznie zapraszamy do udziału !
Zapisy na warsztaty:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... Pełna treść zgody


Dane kontaktowe
Skontaktuj się z nami
RES OECONOMICA SP. Z O.O.

ul. Barczewskiego 1
10-061 Olsztyn
kom: + 48 570 200 417
kom. + 48 570 200 491
biuro@resoeconomica.pl
Imię: Nazwisko:
Telefon: Email:
Treść: